KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8414159
nr 841 4159
Akvarell
H Müller, motiv från Blidö, signerad, 26x34
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 18:06:35
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr